Ostatni mecz ligowy rocznika 2003/04

Jako ostatni swoje zmagania ligowe zakończyła drużyna, najstarszego rocznika Championa 2003/04. Sobotnim rywalem naszych chłopców, był zespół z którym ulegliśmy największą różnicą bramkową. Nie tylko strata 10 bramek w pierwszej rywalizacji odbiła się negatywnie na zawodnikach S. T. F-u. ale strata etatowego bramkarza Oliviera Panka, mimo starań jego młodszych kolegów z rocznika 2005, którzy dzielnie go zastępowali, była widoczna. Zespół  KS Warszawski APN, chyba nie docenił  swojego przeciwnika, bo przez cały mecz, praktycznie tylko kilka razy znalazł się na naszej połowie. Waleczni piłkarze z Ursynowa za wszelką cenę chcieli udowodnić, że porażka w pierwszej rywalizacji, była wypadkiem przy pracy, dlatego od pierwszych minut  spotkania, przejęli inicjatywę. I jak to bywało we wcześniejszych meczach, brakowało nam i teraz skuteczności. Graliśmy ładną dla oka piłkę, ale nie potrafiliśmy umieścić jej w siatce przeciwnika. Jakby tego było mało, po raz kolejny w konfrontacji z tym zespołem, tracimy w wyniku ewidentnego faulu, po którym powinien być rzut karny, etatowego napastnika Maćka Bilskiego, już w pierwszej części meczu. Widok zakrwawionego kolana nasuwał pytanie, jak można nie widzieć takiego przewinienia i czy również w takich przypadkach trener, powinien spokojnie, delikatnie, bez nerwów stać przy linii i grzecznie, jak marionetka  nie reagować?. Ostatecznie  mecz, który powinniśmy wygrać, kończy się remisem, remisem, który na pewno nie jest zadowalający dla zespołu Championa, patrząc przez pryzmat całego spotkania. Do nikogo nie można  mieć pretensji, drużyna S. T. F-u robiła, co tylko mogła, ale w meczach liczą się również bramki, a tych zabrakło. Kończymy sezon i dalej przygotowujemy się, aby w przyszłości cieszyć się z małych i większych sukcesów drużynowych, jak również indywidualnych zawodników.

Skład drużyny :
Aleks Sawicki, Alan Szacherski, Marcel Bykowski, Kuba Grzybowski, Janek Żelich, Kacper Wieczorek, Norbert Bilski, Łukasz Sędzikowski, Paweł Sternicki, Maciej Bilski, Kuba Jaszczuk, Oliwier Dziuba, Mikołaj Sadokierski.


Komentarze

Komentarze