Uhlsport Cup Kraków r-2006, Api Cup Zakopane r-2005

Kolejne reprezentacje Championa wybiorą się w podróż po Polsce aby wziąć udział w turniejach ogólnopolskich

Na początek 18 listopada rocznik 2006 pojedzie do Krakowa na Uhlsport Cup gdzie przez 2 dni będzie się mierzył z mocnymi zespołami z całego kraju udział potwierdziły WISŁA KRAKÓW,CRACOVIA,UKS SMS ŁODZ,MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI,BASZTA RYTWIANY,AP DZIERŻONIÓW, AP FIRST KICK, PARASOL WROCŁAW, MUKP DĄBROWA GÓRNICZA, WIZARD FA,UKS 6 JASŁO,STF CHAMPION WARSZAWA,POGOŃ STASZÓW, WIDOK SKIERNIEWICE.

Tydzień później rocznik 2005 wyjedzie w góry do Zakopanego na 3 dniowe zmagania pod Tatrami ,formuła turnieju Api Cup pozwoli rozegrać każdemu z zespołów  9 spotkań po 30 minut a więc bardzo dużo grania w świetnym klimacie. Przeciwnicy Championa:

AP BIELIK RUDA ŚLĄSKA
ODRA OPOLE
UKS LECHIA DZIERŻONIÓW
DUNAJEC NOWY SĄCZ
FC WROCŁAW ACADEMY
GARBARNIA KRAKÓW
UKS SMS ŁÓDŹ
SANDECJA NOWY SĄCZ
VARSOVIA WARSZAWA

ŻYCZYMY POWODZENIA !!!!

 


Komentarze

Komentarze