CHAMPION POMAGA NA ŚWIĘTA

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. My jako wielka
rodzina Championa postanowiliśmy rozpocząć akcję ( coroczną
) ,która ma na celu uszczęśliwienie na Święta wspólnie wybranej ,potrzebującej rodziny
.Chcemy znaleźć w okolicy Warszawy i nie tylko , biedną rodzinę z dziećmi lub , samotnego rodzica ,który nie ma pieniędzy i dla którego przetrwanie od pierwszego ,do ostatniego dnia miesiąca ,to ogromne wyzwanie. Obdarować ich na
Święta rzeczami na które ich nie stać.  Od poniedziałku na treningach będą wystawione puszki na pieniądze i kartony na najbardziej potrzebujące produkty(mąka ,cukier, słodycze  itd.) .Prosilibyśmy , aby każdy z Państwa w miarę możliwości i  chęci wrzucił coś od siebie (całej rodziny) .Przy tak licznej ,,rodzinie Championa ‘’, jeśli każdy zechce się podzielić., możemy wspólnie ofiarować trochę radości najbardziej potrzebującym .Jeśli Państwo znają ,lub wiedzą ,która z rodzin najbardziej potrzebuje pomocy ,prosimy o kontakt i wspólnie ,wraz z kapitanami wszystkich drużyn (i nie tylko) udamy się z pomocą .Uważamy, że miło byłoby,gdyby dzieci z naszej akademii zaangażowały się w tak szlachetną akcję i uczyły się nie tylko gry w piłkę ,ale również empatii i wrażliwości na drugiego człowieka.
Na koniec listopada wybierzemy wspólnie rodzinę, podamy ile mamy pieniążków, produktów i po zapoznaniu się z potrzebami pojedziemy do sklepów na zakupy. Mamy nadzieję ,że ta inicjatywa  spodoba się Państwu i wspólnie zrobimy coś fajnego!!!


Komentarze

Komentarze