Podsumowanie rocznik 2012

Czas podsumować rozgrywki ligowe w roczniku 2012:
 
Za nami pierwszy sezon w 9, rozgrywki tej rundy Ligi Mazowieckiej decydowały o przydziale zespołów do poszczególnych poziomów rozgrywkowych. W grupie rywalizowaliśmy z zespołami: Agrykola Warszawa, FC II Lesznowola, Victoria Głosków, Jedność II Żabieniec oraz Rakovia Warszawa. W każdym ze spotkań byliśmy od początku do końca stroną dominującą, chłopcy prezentowali wysoki poziom kultury piłkarskiej składnymi, zespołowymi akcjami tworząc wiele sytuacji bramkowych. Rezultatem poczynań boiskowych był komplet 10 zwycięstw i prawdopodobnie, gdyby nie ostatni walkower z zespołem Rakovii przekroczylibyśmy magiczną granicę 100 strzelonych bramek (stanęło na i tak imponującym bilansie 95-10). Pierwsze miejsce zagwarantowało nam możliwość spotkania barażowego o 1 ligę, los przydzielił nam wyjazd do Grodziska Mazowieckiego na spotkanie z tamtejszą Pogonią, niestety nie było to udane spotkanie zakończone porażką. W efekcie czego w przyszłym sezonie zagramy w 2 lidze.
Najbardziej cieszy jednak nieustanny progres chłopców w każdej dziedzinie piłkarskiego rzemiosła, zaangażowanie okazywane na treningach i dobra atmosfera co jest bardzo ważnym czynnikiem w piłce dziecięcej!
Skład zespołu:
Wiktor Korkozowicz, Oskar Zdanowicz, Filip Żukiewicz, Jan Kuzawiński, Antoni Kuzawiński, Anis Talhami (2013), Antoni Nadolski, Jan Kołodziejek, Sebastian Pióro, Ksawier Kapica, Fabian Karczewski, Michał Kiełbowicz, Igor Sydorowicz (2013), Radosław Dobkowski, Gustaw Kowalski, Filip Wójtowicz, Norbert Korzeniewski, Maciej Będkowski, Emil Samczuk

Komentarze

Komentarze