Podsumowanie ligi w wykonaniu rocznika 2011

Dzisiaj podsumujemy sobie rocznik 2011:
 
Runda jesienna sezonu 2023/2024 zapowiadała się niezwykle wymagająca dla zawodników rocznika 2011. W przerwie letniej doszło do kilku zmian kadrowych, przez co nie mogliśmy mieć pewności, jak potoczy się ten sezon.
 
Naszymi rywalami w rozgrywkach 1 ligi były następujące zespoły: Torpedo Mokotów, Ursus Warszawa, Znicz Pruszków, MKS Piaseczno oraz Pogoń Grodzisk Mazowiecki.
 
Ostatecznie zajmujemy 4 miejsce w lidze z dorobkiem 3 zwycięstw, 2 remisów i 5 porażek. Taki rezultat, fakt, że w każdym meczu, podstawowymi zawodnikami drużyny byli chłopcy z rocznika 2012. Torpedo Mokotów i Ursus Warszawa były zdecydowanie poza naszym zasięgiem, ale w pozostałych meczach rywalizowaliśmy jak równy z równym i dzięki umiejętnościom, ale również determinacji i charakterowi udało nam się zdobyć odpowiednią liczbę punktów gwarantującą utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Komentarze

Komentarze