Podsumowanie rozgrywek ligowych 2010B

Po krótkiej przerwie wracamy z podsumowaniami zmagań ligowych naszych roczników.
 
Tym razem omówimy nasz drugi zespół 2010 grający w 3 lidze okręgowej.
 
Sezon 2023/2024 jest dla nas przełomowy, ponieważ wraz z jego początkiem rozpoczęliśmy grę w „jedenastkach” na pełnowymiarowym boisku oraz większą piłką. Dobrze przepracowany obóz letni pomógł nam w szybszej aklimatyzacji w nowych realiach, ale wszystko miała zweryfikować liga. Podczas jesiennych rozgrywek zmierzyliśmy się z następującymi zespołami: RKS Okęcie II, Real Academy, MKS Grochovia Warszawa, Perfect Soccer Academy i AS Wesoła. Pierwotnie liga miała liczyć 8 zespołów, ale 2 z nich wycofały się przed startem rozgrywek.
Ostatecznie zajmujemy 4 miejsce w lidze przy 4 zwycięstwach, 2 remisach i 4 porażkach, a nasz bilans bramkowy to 65 bramek zdobytych i 23 stracone.
Przez cały ten okres Championi rozwijali się z meczu na mecz. Nasza gra mogła się podobać i często prowadziliśmy grę z zespołami, które były wyżej od nas w tabeli. W każdym spotkaniu graliśmy odważnie i ryzykownie, bo doskonale wiemy, że tylko w taki sposób możemy się rozwijać. Istotna jest tutaj regularność, ponieważ u zawodników z najwyższą frekwencją na treningach i meczach można zauważyć największy postęp.
Finalnie jesienne zmagania drużyny 2010b można uznać za udane ze względu na osiągane wyniki, prezentowany styl gry oraz rozwój całego zespołu.

Komentarze

Komentarze