Przeciętny występ na X Mistrzostwach Ursynowa rocznika 2005

Po sukcesie w międzynarodowym turnieju Naki  Cup ,na X  mistrzostwa Ursynowa rocznika 2005 jechaliśmy pełni optymizmu .Niestety każdy turniej ma swoją historię ,a my nie byliśmy głównymi bohaterami tych  zawodów  .Pierwsze spotkanie z FF Academy stało na wysokim poziomie i wygrana 1:0 (bramka Kuba Jaszczuk)nie zapowiadała słabszej dyspozycji naszego zespołu. W kolejnym meczu przeciwko Legii Warszawa nasi chłopcy  wyszli trochę przestraszeni ,czego efektem była duża ilość prostych błędów i dwie stracone bramki. Trzecie zawody   z Sempem II Ursynów   przewaga   naszej  drużyny przez całe spotkanie i niezła  gra  , brakuje  tylko   skuteczności  ofensywnych zawodników . Błąd naszego bramkarza powoduje, że niespodziewanie remisujemy spotkanie 1:1 (Kuba Jaszczuk) i komplikujemy sobie sytuację w grupie.

Aby myśleć o wejściu do półfinału ostatnie dwa mecze musimy wygrać ,jednak te spotkania pokazują nam, że to nie jest nasz dzień. Remis po niezłym widowisku  2:2 z MOPS Białystok(2*Kacper Bojańczyk) oraz przegrana ,po bardzo słabym meczu 2:1 z Dąbrową Górniczą (Maks Hawryszko) powodują ,że w niedzielę gramy o miejsca 5-8 .

W niedzielę zaczynamy od spotkania z Sempem  I Ursynów ,wyrównany mecz z zabójczą końcówką naszego rywala ,który w ostatniej sekundzie strzela bramkę i wygrywa mecz. W rywalizacji  o siódmą lokatę gramy ponownie z Legią i  takie spotkania w naszym wykonaniu chcielibyśmy oglądać zawsze . Pełne zaangażowanie całego zespołu w grę obronną ,do tego szybka gra piłką, spowodowało ,że to my mieliśmy przewagę i wygraliśmy tą batalie ,a ostatnia bramka na 2:1 była ozdobą całego meczu .Piłka chodziła od nogi do nogi ,z lewej strony obrony na prawą pomoc .Kacper Bojańczyk pięknym 30 metrowym przerzutem ,zagrywa do wychodzącego na pełnym sprincie Kuby Jaszczuka, który pomimo asysty obrońcy przyjmuje piłkę i w kolejnym kontakcie uderza z półwoleja pod poprzeczkę ,zdobywając swoją drugą bramkę w tym meczu. Kolejne doświadczenie, które pokazuje ,że mamy ogromny potencjał ale i ogrom pracy do wykonania.
Klasyfikacja końcowa
1-Mosp Białystok
2-Stal Mielec
3-Dąbrowa Górnicza
4-Wisła Płock
5- Resovia Rzeszów
6-Semp Ursynów
7-STF Champion Warszawa
8-Legia Warszawa
9-Elana Toruń
10-FF Academy Warszawa
11-Semp II Ursynów
12-Pogoń Siedlce

Skład
-Aleks Sawicki
-Kajtek Gryn
-Janek Żelich
-Patryk Zubek
-Maks Hawryszko
-Tymon Dobień
-Kacper Bojańczyk
-Kuba Jaszczuk (Najlepszy zawodnik zespołu)
-Antek Ślazewicz
-Dawid Kalbarczyk
-Maks Domżalski


Komentarze

Komentarze