Udany debiut rocznika 2003/04

Długo czekaliśmy na inauguracje  w II lidze trampkarzy, gdzie awansował nasz zespół rocznika 2003/04. Mieliśmy trochę obaw, ponieważ są jeszcze wakacje i nie wszyscy zawodnicy byli do dyspozycji trenera, a niektórzy wrócili prosto z urlopów, więc ich forma  była wielką niewiadomą. Podkreślić trzeba również, że pierwszy raz graliśmy w 11 osobowym składzie, na pełnowymiarowym boisku, z dużymi bramkami 😉 Już pierwsze minuty meczu potwierdziły nasze obawy, bo na dużym boisku poruszaliśmy się trochę niepewnie. Dało się zauważyć, że młodzi piłkarze Championa po dwóch wykonanych sprintach , potrzebowali dłuższej regeneracji, by wrócić do gry. Mimo, że  utrzymywaliśmy się przy piłce, do dwudziestej minuty nie mogliśmy trafić do bramki. Dopiero Maciej Bilski  dobija strzał Oliwiera Dziuby  i wychodzimy na prowadzenie. Po tej bramce worek z golami się otworzył i nowy nasz nabytek Kacper Wieczorek strzela na 2:0. W przeciągu całego meczu nasz rywal, Nadstal Krzaki Czaplinowskie nie zagroził naszej bramce. Do przerwy Kacper Wieczorek strzela swoją drugą bramkę w debiucie w barwach Championa, po błędzie bramkarza gości.

Druga połowa to już totalna dominacja zespołu Championa, który strzela jeszcze 7 bramek:

4:0  – Maciej Bilski  (indywidualna akcja)
5:0 – Maciej Bilski ( asysta Mateusz Ciechocki)
6:0 – Paweł Sternicki ( indywidualna akcja)
7:0 – Bilski Norbert ( asysta Maciej Bilski)
8:0 – Bilski Maciej (indywidualna akcja)
9:0 – Bliski Maciej (asysta Paweł Sternicki)
10:0 Wiktor Toczyłowski (asysta Norbert Bilski)

Dobry mecz całego zespołu, ale trzeba też przyznać, że przeciwnik nie podjął walki. W środę na pewno nie będzie tak łatwo, gdzie zmierzymy się z Olimpią Warszawa, która w inauguracyjnym spotkaniu  na swoim stadionie, pokonała Drukarza II Warszawa.

Skład drużyny:
Oliwier Panek, Alan Szacherski, Marcel Bykowski, Mateusz Ciechocki, Patryk Zubek, Kacper Bojańczyk, Norbert Bilski, Wiktor Toczyłowski, Paweł Sternicki, Maciej Bilski, Kacper Wieczorek, Oliwier Dziuba, Janek Wysocki.


Komentarze

Komentarze