Weekend Championa

2005 A ,B

 


Po raz kolejny wzięliśmy udział w turnieju o Puchar Wyżyn rocznika 2005. W sobotę 14.02. przy ul .Koncertowej wystawiliśmy dwie drużyny.
S.T.F. Champion I trafił do grupy z : Legionovią ,Legionem,APJD.
S.T.F. Champion II grał w grupie z: Zniczem Pruszków, UKS Lipce ,SEMP Ursynów.
O ile nasz pierwszy zespół z małymi problemami (jeden remis) przeszedł fazę grupową ,o tyle druga ekipa ,przegrała wszystkie mecze grupowe .Patrząc obiektywnie II nasz zespół, miał bardzo silną grupę i jak się później okazało ekipy Znicza i Sempa znalazły się w finale.

 
Wyniki naszych zespołów w grupie:
S.T.F. Champion I –Legionovia 7:0
( bramki: Antek Ślazewicz 3,Ignacy Jagodzik,Patryk Zubek, Damian Hanh 2)
S.T.F. Champion I- Legion Warzawa 1:1
(bramka: Filip kładowski)
S.T.F. Champion I –APJD 3:1
(bramki: Filip kładowski, Antek Ślazewicz,Ignacy Jagodzik)
S.T.F. Champion II-Znicz 0:8
S.T.F. Champion II – UKS Lipce 1:2 (bramka :Benjamin Krzystek)
S.T.F. Champion II- Semp Urynów 2: 11 (bramki :Olaf Żółciński,Filip Chełmecki)

 
Do dalszej fazy półfinałowej dotarł tylko pierwszy zespół ,który rozegrał naprawdę dobre zawody z późniejszym zwycięzcą turnieju ZNICZEM PRUSZKÓW .Po końcowym gwizdku sędziego ulegliśmy nieznacznie 2:1 i gdyby trochę uśmiechnęło się do nas szczęście (słupek i porzeczka ) ,wynik mógłby być inny.

 
W meczu o 3 miejsce ulegliśmy silnej Gwardii Warszawa 5:1 (bramka: Filip Składowski).Widać było ogromny wysiłek jaki został włożony w mecz ze Zniczem .
Czwarte miejsce za takimi zespołami jak :ZNICZ,SEMP,GWARDIA ,ujmy nam nie przynosi i miejmy nadzieje ,że w marcowym turnieju ,zagramy w najsilniejszym zestawieniu( obejdzie się bez chorób i kontuzji)

 
Skład drużyny I
Aleks Sawicki,Bartek Sundrani, Mikołaj Jarosiński,Antek Ślazewicz,Patryk Zubek, Damian Hanh,Ignacy Jagodzik, Filip Składowski.

 
Skład drużyny II
Janek Pęk,Eryk Mirkowski,Maks Wożniak,Olaf Żółciński,Benjamin Krzystek, Marcel Domaradzki,Filip Chełmecki

 
2004, 2005

 
W niedziele rano zmagania w eliminacyjnym turnieju UEFA MINI LEAGUE WARSAW 2015, rocznika 2004 rozpoczął S.T.F. Champion w większości reprezentowany przez zawodników rocznika 2005,uzupełnionym dwoma zawodnikami z rocznika 2004: Marcelem Bykowskim i Pawłem Sternickim.

 
Większość chłopców czuła jeszcze w nogach sobotni turniej o Puchar Wyżyn, co było widać przez całe niedzielne spotkania. W grupie B znaleźliśmy się z zespołami: K.S Ursynów, Akademii Sportu, Warszawską Akademią Futbolu i U.K.S. Lupus Kabaty.

 
Już na początku spotkań grupowych nasi podopieczni nie prezentowali się zbyt dobrze. W pierwszym pojedynku zmierzyliśmy się z Akademią Sportu i przy biernej postawie zespołu ,ulegliśmy aż 4:1.Jedyną bramkę dla S.T.F-u strzelił Filip Składowski. Po tym mecz mieliśmy mieć teoretycznie dwa łatwiejsze spotkania z W.A.F-em i Lupusem.

 
Mimo, że gra i zaangażowanie pozostawiało wiele do życzenia , oba te spotkania wygraliśmy. Najpierw pokonaliśmy W.A.F. 4:0 ,a bramki strzelali : Filip Składowski 2,Marcel Bykowski, Ignacy Jagodzik, by chwilę później zwyciężyć Lupus 3:0 (bramki: Marcel Bykowski, Antek Ślazewicz,Filip Składowski.

 
W ostatnim pojedynku grupowym spotkaliśmy się z faworytem naszej grupy K.S. Ursynów ,który jeszcze nie doznał smaku porażki. Żeby realnie myśleć o wyjściu z grupy ,musieliśmy tą rywalizacje wygrać .Niestety z taką dyspozycją jaką zaprezentowaliśmy w niedziele ,nie byliśmy w stanie nawiązać równorzędnej waliki ,ulegając 5:1 (bramka Ignacy Jagodzik) Po turnieju pozostał niedosyt ,bo mimo że graliśmy w większości młodszym zespołem (2005) ,cel jakim było wyjście z grupy ,był realny.

 
Skład drużyny:
Aleks Sawicki, Bartek Sundrani, Paweł Sternicki, Antek Ślazewicz ,Marcel
Bykowski, Ignacy Jagodzik, Filip Składowski, Mikołaj Jarosiński.

 

 

2003, 2004

 
Weekendowe granie Championa rozpoczęła w piątek 13.02. jako pierwsza drużyna S.T.F. Championa rocznika 2003-04. Przy ul Koncertowej , przeciwnikiem naszego zespołu by gospodarz spotkania K.S. Ursynów. Początek meczu nie był zbyt obiecujący ,ponieważ już w 3 minucie przegrywaliśmy 1:0. Błąd przy wyprowadzaniu piłki popełnił jeden z naszych obrońców ,a rywal mając wyśmienitą okazję ,w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzela nam bramkę. Na odpowiedz naszych chłopców nie musieliśmy długo czekać .Pięknym strzałem z dystansu popisał się Marcel Bykowski, jednak jego strzał obronił bramkarz gospodarzy, dobitka dobrze dysponowanego tego dnia Antka Piórki , daje nam w 9 minucie meczu remis. Od tego momentu to my zaczęliśmy dominować na boisku ,czego efektem były kolejne gole. W 13 minucie meczu Oliwier Dziuba wyprowadza nasz zespół na prowadzenie 1:2. W 17 minucie Marcel Bykowski strzela bramkę, po kombinacyjnej akcji całego zespołu. Po tym prowadzeniu, w szereg naszej drużyny wdarło się trochę rozluźnienia ,co skrzętnie wykorzystał nasz przeciwnik ,zmniejszając rezultat na 2:3. Nie zniechęciło to chłopców i po prostopadłym podaniu Marcela Bykowskiego ,Mikołaj Sadokierski ze spokojem wygrywa pojedynek z bramkarzem K.S. Ursynów. W 33 minucie meczu ,na rajd prawą stroną zdecydował się Marcel Bykowski. Po minięciu dwóch przeciwników i ładnym dośrodkowaniu, strzałem z głowy Oliwier Dziuba ,zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu. Na następną bramkę przyszło nam czekać niespełna 5 minut. Ładnym strzałem pod poprzeczkę popisał się Wiktor Tłoczkowski i w tym momencie prowadziliśmy już 2:6.Minutę później występujący w obronie Antek Piórko zdecydował się na strzał z własnej połowy i ku zdziwieniu wszystkich, piłka wylądowała w siatce rywala. Od tej chwili z naszego zespołu zeszło powietrze i w przeciągu minuty straciliśmy dwie bramki. W 58 minucie ponownie z dobrej strony pokazał się Wiktor Tłoczkowki strzelając bramkę na 4:8. Ostatnie słowo należało do gospodarza, który zmniejszył rezultat porażki na 5:8.

 
Cieszy dobra gra całego zespołu ,który zostawił dużo zdrowia na boisku.
Gratulacje !!!!

 

 

Skład drużyny:
Alan Szlacherski, Adam Baraniuk, Wiktor Zych, Antek Piórko , Oliwier Dziuba,
Marcel Bykowski,Mikołaj Sadokierski,Wiktor Tłoczkowski


Komentarze

Komentarze