Weekend Championa

Kolejny udany weekend zanotowały drużyny S.T.F. Champion.
Z sześciu rozegranych meczów wygrały pięć , strzelając  47 bramek, tracąc tylko 14 i  co najważniejsze operują coraz lepiej pilką .Utrzymują się przy piłce,  buduja składne  akcje i strzelają piękne bramki. Jak uczą na kursach trenerskich,  wyniki w grupach młodziezowych   nie są najważniejsze ,ale widać, że u naszych Championów budują pewność siebie i pokazują że praca wykonana na treningach przynosi efekty.

 

2008

 

W sobotę o godz-15;00 swoje kolejne spotkanie na arenie międzyklubowej rozegrał rocznik 2008,a rywalem jak w przypadku starszych kolegów byli rówieśnicy z Ursusa. Mecz rozgrywany był w systemie trzech części, każda z nich po 18 minut.

 

Spotkanie zaczęło się dla nas bardzo pomyślnie, gdyż już w pierwszych minutach wyszliśmy na prowadzenie ,dzięki bramce Mikołaja Czerniatowicza.Jednak zaraz potem goście zepchnęli nas do dość głębokiej defensywy , z której wyszliśmy dwoma ładnymi kontrami ,zakończonymi bramkami strzelonymi przez Teodora Żakowicza oraz Mikołaja Czerniatowicza. Na nasze trafienia przeciwnicy zdołali odpowiedzieć tylko jednym golem. Kolejne części spotkania to twarda i nieustępliwa walka z obu stron, oraz wspaniały popis strzelecki naszych napastników Łukasza Kowalskiego, który zdobył 4 bramki i Mikołaja Czerniatowicza, który dołożył do swoich poprzednich trafień, kolejne dwa.

 

Mecz zakończył się rezultatem 9:1. Cieszy dobry wynik, wspaniała walka i postawa zawodników, oraz świetna atmosfera na trybunach, za co należy podziękować rodzicom.

 

Skład zespołu:

Maciej Kupis, Norbert Orzoł, Łukasz Kowalski, Antek Stanios, Kacper Jaskuła, Teo Żakowicz, Mikołaj Czerniatowicz, Luca Carillo

 

2007

 

Dnia 21.02.2015 drużyna rocznika 2007 rozegrała sparingowe spotkanie z zespołem KS Ursus Warszawa. Całe spotkanie przebiegało pod dyktando naszych zawodników, czego efektem był wysoki wynik końcowy 14:1, a strzelcami bramek dla drużyny S.T.F Champion byli : 6 Mateusz Lipka, 3 Maksymilian Zubek, 2 Maksymilian Turniak, 2 Dawid Małysa,1 Piotr Soldecki.

 

Skład zespołu:

Mateusz Lipka, Jan Mościcki, Piotr Soldecki, Jan Molęda, Dawid Małysa, Julian Hadyś, Maksymilian Zubek, Maksymilian Turniak, Jakub Chełmicki

 

2006

 

W niedzielne popołudnie drużyna S.T.F Champion 2006 zagrała kolejne
spotkanie sparingowe tej zimy. Tym razem przeciwnikiem był zespół AONu
Rembertów.
W pierwszych dwóch częściach spotkanie było wyrównane i obfitowało w wiele sytuacji podbrakowych, dobrych interwemcji bramkarzy ,w tym miejscu trzeba pochwalić Jasia Pęka, który popisał się kilkoma naprawdę fajnymi paradami które uchroniły Championów przed stratą bramek. Trzecia i ostatnia część spotkania to już tylko i wyłącznie popis drużyny S.T.F, sześć trafień z rzędu i końcowy wynik 11-3 nie pozostawia złudzeń ,kto był lepszy w tym spotkaniu. Brawa dla obu drużyn za stworzenie ciekawego widowiska z wieloma efektownymi zagraniami!

 

S.T.F Champion 11 – 3 AON Rembertów

 

Skład i bramki:
1. Jaś Pęk
2. Tymon Gralec x1
3.Wirgiliusz Szabliński x4
4. Mikołaj Michalski
5.Jeremi Sobczyk x1
6. Michał Józefara x1
7. Michał Wojda
8. Szymon Zalewski x2
9. Jakub Studziżba x2

 

2005 A

 

Kolejny ciekawy  mecz rozegrała drużyna S.T.F. Champion  rocznika 2005 A, której  przeciwnikiem był Semp  Ursynów A. Na boisku przy ul. Koncertowej to nasza drużyna dłużej utrzymywała się przy piłce ,pokazując kilka efektownych akcji . Już na początku spotkania widać było większą dojrzałość piłkarska podopiecznych  Championa. Szybko ,kombinacyjnie rozegrany rzut rożny, po którym pierwszy na listę strzelców wpisał się Patryk Zubek. Bramkę na 2:0 strzela Antek Ślazewicz  i od tej pory trochę chaosu wdarło się w szeregi ekipy S.T.F.-u, czego  efektem był gol dla Sempa. Na  odpowiedz zawodników naszego zespołu nie musieliśmy czekać długo. Dobrze grający w tym meczu Bartek Sundrani  pięknym lobem pokonał bramkarza  gospodarzy i wyszliśmy na  dwubramkowe prowadzenie .W końcowych minutach meczu Filip Składowski   i Janek Żelich  wpisali się na listę strzelców. Ostatni zryw należał jednak do naszego przeciwnika, który zmniejszył wynik porażki na 5:2.

 

Cieszy dobra gra całego zespołu ,który tworzył na boisku monolit ,widać jednak mankamenty nad którymi musimy pracować na treningu.

 

Skład drużyny:

Aleks Sawicki, Bartek Sundrani, Mikołaj Jarosiński, Patryk Zubek. Damian Hanh, Antek Ślazewicz, Janej Żelich, Filip Składowski ,Eryk Mirkowski.

 

2005B

 

21 marca sparingowe spotkanie rozegrała drużyna 2005 B.  Na boisku przy koncertowej STF Champion rywalizował z Sempem Ursynów 2005 B.

 

Od samego początku spotkania przewaga była po stronie STFu. Champion swoje akcje próbował  rozgrywać od tyłu.Wynik meczu otworzył Filip Chełmecki, a chwilę później druga bramkę dla Championa zdobył Eryk Mirkowski. W tym momencie do pracy wzięła się drużyna gospodarzy. Mecz zrobił się coraz bardziej zacięty i gra toczyła się akcja za akcję. Przeciwnicy zdobywał kontaktowe bramki na które Champion odpowiadał za każdym razem. W końcówce drużyna Sempa atakowała coraz bardziej próbując wyrównać wynik meczu. Takie ustawienie przeciwnika zrobiło duzo miejsca dla napastników Championa i w sytuacjach sam na sam bramki strzelali Marcel Domoradzki i Ignacy Jagodzik. Chwilę przed końcem rzut karny obrobił Jakub Muszyński i jasne już było że to spotkanie wygra STF Champion. Ostateczny wynik to 7-4.

 

Gratulację dla chłopców za wynik oraz walkę i dziękujemy rodzicom za doping.

 

Bramki: Filip Chełmecki, Eryk Mirkowski, Ignacy Jagodzik x3, Marcel Domoradzki x2

 

Skład: Jakub Muszyński, Maks Woźniak, Aleks Sawicki, Benjamin Krzystek, Marcel Domoradzki, Ignacy Jagodzik, Filip Chełmecki, Rudolf Siennicki, Eryk Mirkowski

 

2003/4

 

W sobotę o godzinie 16.00 do boju ruszyła drużyna z rocznika 2003-04 S.T.F. Champion. Na ul. Ogrodowej gościliśmy dobrze znany na Mazowszu i nie tylko  drużynę Ursusa Warszawa. Mimo ,że chłopcy włożyli  dużo serca i zaangażowania, to drużyna  rywala wyjeżdżała z naszego terenu zwycięska. Błędy indywidualne ,jak i błędy w ustawieniu zdecydowały ,że końcowy wynik 3:1  trzeba uznać za sprawiedliwy. Cieszy długie  utrzymywanie się przy piłce ,próby budowania akcji od obrony ,natomiast cały czas widać braki z koncentracją i spokojnym wykończeniem akcji pod bramką rywala. Jedyną bramkę dla Championa strzelił Marcel Bykowski  ,po indywidualnej akcji.

 

Skład drużyny:

Alan Szlacherski, Kuba Mościcki, Adam Baraniuk, Oliwier Dziuba, Marcel Bykowski, Antek Piórko, Wiktor Tłoczkowski, Michał Wasiak.

 


Komentarze

Komentarze