Wygrana rocznika 2005 w turnieju Wisła Płock Youth Cup

W ostatni ,sierpniowy weekend , zawodnicy S.T.F. Champion rocznika 2005 wzięli udział w turnieju Wisła Płock Youth Cup. Areną zmagań był kompleks piłkarski ekstraklasowej drużyny Wisły Płock ,a finał odbył się na głównej płycie Płockiego zespołu . Zanim tam dotarliśmy musieliśmy uporać się z grupowymi rywalami ,którymi byli : FK Liepaja, Delta Słupno , Widzew Łódz, FK Taurage, Orzeł Ząbkowice .Dobra dyspozycja zespołu spowodowała ,że z grupy wyszliśmy na pierwszym miejscu i następnego dnia czekaliśmy na ekipę ,która zajęła II miejsce w grupie B . Naszym rywalem okazała się dobrze nam znana drużyna Sempa Ursynów . Mecz rozpoczęliśmy bardzo słabo ,bo od straty bramki . Długo ,mimo totalnej dominacji ,nie mogliśmy zdobyć gola i dopiero uderzenie z dystansu Mateusza Cichockiego ,w ostatniej minucie doprowadza nas do konkursu rzutów karnych . Tu okazaliśmy się lepsi ,dzięki dobrej interwencji Aleksa Sawickiego i precyzyjnych uderzeniach naszych podopiecznych . W finale spotykamy się z grupowym rywalem Widzewem Łódz ,z którym w grupie zremisowaliśmy 1:1. Od początku duża przewaga ,ale znowu szwankuje skuteczność i wkrada się chaos . Dobrze ,że pomógł nam bramkarz drużyny przeciwnej ,który po kornerze wykonywanym przez Kacpra Bojańczyka ,wbija sobie bramkę . Do końca utrzymujemy wynik i po gwizdku cieszymy się z sukcesu jakim jest I miejsce . Dodać też trzeba że najlepszym bramkarzem turnieju został uznany bramkarz Championa Aleks Sawicki.

Brawa dla wszystkich zawodników ,którzy pokazali ,że mogą rywalizować z najlepszymi !!!!!!

 

Wyniki meczów grupowych

 

Champion Warszawa – FK Liepaja 1:0 ( bramka Tymon Dobień )

Champion Warszawa – Delta Słupno 3:1 ( bramki :Tymon Dobień , Olgierd Wełna , Mateusz Ciechocki Champion Warszawa – Orzeł Ząbkowice 2:0( bramki :2x Olgierd Wełna )

Champion Warszawa – Widzew Łódź 1:1( bramka :Kacper Bojańczyk )

Champion Warszawa – FK Taurage 2:0 ( bramki : Olgierd Wełna ,Tymon Dobień )

 

Mecz półfinałowy :

Champion Warszawa –Semp Ursynów 1:1( bramka :Mateusz Cichocki ) 5:4 rzuty karne

Mecz finałowy :

Champion Warszawa – Widzew Łódz 1:0 ( bramka samobójcza )

 

Tabela końcowa

 

 1. S.T.F. Champion Warszawa
 2. Widzew Łódź
 3. Vilniaus FM        Litwa
 4. SEMP Warszawa
 5.  FK Liepaja            Łotwa
 6.  FC Suduva Marijampol         Litwa
 7. FK Taurage      Litwa
 8. SSM Wisła Płock
 9. Orzeł Ząbkowice Śląskie
 10. Górnik Konin
 11. Sdjussor Kaliningrad       Rosja
 12. Delta Słupno

Zrzut ekranu 2017-08-29 o 21.47.29Zrzut ekranu 2017-08-29 o 21.47.17Zrzut ekranu 2017-08-29 o 21.47.00


Komentarze

Komentarze