Wygrany mecz rocznika 2003/04

W środę rocznik 2003/04 rozegrał zaległe spotkanie w lidze mazowieckiej, a naszym przeciwnikiem była Pogoń II Grodzisk Mazowiecki. Tym razem jako gospodarz występowaliśmy na warszawskich Wyścigach, gdzie na co dzień trenuje klub ARMADO. Pamiętając mecz z przed miesiąca nie chcieliśmy popełnić tych samych błędów, co w pierwszym spotkaniu z tą drużyną, dlatego od samego początku wysoko pressingiem wyszliśmy na rywali. Strzelona szybko bramka przez Pawła Sternickiego dodała nam animuszu i wiary, że ten mecz możemy, a nawet trzeba wygrać. Za chwilę mocnym strzałem z dystansu popisuje się Marcel Bykowski i piłka ląduje w bramce gości. Nawet przez chwilę nie schodzimy z połowy przeciwnika, co daje nam kolejną bramkę Maćka Bilskiego (asysta Kuba Jaszczuk)i w tym momencie nikt nie jest w stanie zabrać dobrze grającej drużynie Championa punktów. Do przerwy strzelamy jeszcze jednego gola autorstwa Pawła Sternickiego. Trochę rozluźnieni pozwalamy uwierzyć Pogoni, że w tym meczu mogą jeszcze powalczyć .Błąd w wyprowadzaniu piłki popełnia Norbert Bilski, który chce założyć przysłowiową siatkę zawodnikowi z Grodziska. Ponieważ było to blisko bramki, napastnikowi Pogoni nie zostaje nic innego jak strzelić kontaktowego gola. Jeszcze przed przerwą Alan Szacherski wygrywa pojedynek sam na sam z napastnikiem, instynktownie wybijając piłkę na rzut rożny.

 

Po przerwie jeszcze lepsza gra Championa, który  strzela pięć bramek, a autorami są:

5:1- Maciek Bilski (asysta Patryk Zubek)

6:1- Maciek Bilski (asysta Norbert Bilski)

7:1-Marcel Bykowski (rzut karny)

8:1- Maciek Bilski ( asysta Norbert Bilski)

9:1- Kuba Jaszczuk (strzał z pola karnego)

 

Duże brawa za zaangażowanie, walkę do samego końca o jak najlepszy wynik i mądrość piłkarską .

 

Skład drużyny :

Alan Szacherski, Janek Żelich, Bartek Sundrani, Patryk Zubek, Marcel Bykowski, Wiktor Toczyłowski ,Kuba Jaszczuk, Kajetan Gryn, Paweł Sternicki, Maciej Bilski, Norbert Bilski

 

1 punk dla kibiców


Komentarze

Komentarze