Wyjazd na Obóz . Mrągowo

Wyjazd autokarów z pod szkoły ul.Sarabandy 1 sierpnia sobota

 • wyjazd - godz 8:15 zbiórka zawodników 7:50 - grupy roczniki 2012, 2011, 2010, 2006, 2004
 • wyjazd - godz.8:40 zbiórka zawodników 8:25 - grupy roczniki 2008, 2007
 • wyjazd - godz. 9:40 zbiórka zawodników 9:20 - grupy roczniki 2005, 2009

Wyjazdy z pod szkoły odbywają się PUNKTUALNIE !!!!

Zawodnicy jadą ubrani w sprzęcie Championa . (żółte koszulki treningowe).

W hotelu po przyjeździe mamy obiad.

 • Prowiant:  prosimy do prowiantu na podróż nie dawać żadnych słodyczy, chipsów, słodkich napoi itp.

PRZYBORNIK:

na obóz zabieramy:

 • sprzęt treningowy Championa, ortalion, dodatkowy własny sprzęt do treningu, piłkę do treningu, bidon na wodę, 2 pary butów do treningu, zawodnicy od rocznika 2009 wzwyż - buty do biegania + zegarek do mierzenia tętna.
 • rzeczy do pływania, kąpielówki, klapki, czepek, ręcznik 2 szt.
 • inne: maseczka, czapka z daszkiem, środek na komary, płyn do dezynfekcji, krem z filtrem.
 • leki: jeśli zawodnik przyjmuje leki prosimy o spakowanie w osobną siatkę z opisem na karteczce jak przyjmować .prosimy o przekazanie trenerowi przed wyjazdem.
 • dokumenty: karta obozowa, legitymacja (schowana w torbie).
 • pieniądze: od państwa zależy ile przeznaczycie pieniędzy dla dziecka na obóz, jeśli chcą państwo aby to trener rozdzielał dziecku pieniądze prosimy je rozmienić włożyć do koperty i napisać na niej ile dziennie mamy dziecku wydzielać.
 • kąpiel: będziemy codziennie chodzić na basen lub nad jezioro jeśli dziecko boi się wody lub ma zakaz kąpieli prośmy taką informację przekazać do trenera.
 • dodatkowe informacje
  prosimy o podpisanie ubrań na metkach . Telefony komórkowe oraz gry elektroniczne zawodnicy oddają po przyjeździe do hotelu do trenera prowadzącego. Codziennie rano po treningu około godziny 10:30 do 11:30  telefony zostaną rozdane zawodnikom w celu kontaktu z rodzicami. Po tym czasie dzieci oddają telefony z powrotem do trenera. Jeśli ktoś przywozi dziecko lub odbiera z obozu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i czekanie przed hotelem na przyjście kierownika lub trenera. Prosimy nie wchodzić do budynku.

Komentarze

Komentarze