Wyjazd na Obóz . Mrągowo

wyjazd autokarów z pod szkoły ul.Sarabandy 1 sierpnia sobota

-wyjazd -godz 8;15 zbiórka zawodników 7;50-grupy roczniki 2012, 2011, 2010, 2006,2004

-wyjazd -godz.8;40 zbiórka zawodników 8;25-grupy roczniki 2008; 2007, 

-wyjazd -godz. 9;40 zbiórka zawodników 9;20-grupy roczniki 2005,2009

Wyjazdy z pod szkoły odbywają się PUNKTUALNIE !!!!

Zawodnicy jadą ubrani w sprzęcie Championa . (żółte koszulki treningowe).

W hotelu po przyjeździe mamy obiad.

-Prowiant;  Prosimy do prowiantu na podróż nie dawać żadnych słodyczy ,Chipsów słodkich napoi itp.

PRZYBORNIK:

na obóz zabieramy;

-sprzęt treningowy Championa ,ortalion ,dodatkowy własny sprzęt do treningu,piłkę do treningu,Bidon na wodę,2 pary butów do treningu, zawodnicy od rocznika 2009 wzwyż buty do biegania+ zegarek do mierzenia tętna

-Rzeczy do pływania,kąpielówki,klapki,czepek,ręcznik 2 szt.

-inne; Maseczka,czapka z daszkiem,środek na komary,płyn do dezynfekcji,krem z filtrem

-Leki; jeśli zawodnik przyjmuje leki prosimy o spakowanie w osobną siatkę z opisem na karteczce jak przyjmować .prosimy o przekazanie trenerowi przed wyjazdem.

-dokumenty;karta obozowa. Legitymacja(schowana w torbie)

-pieniądze; Od państwa zależy ile przeznaczycie pieniędzy dla dziecka na obóz, jeśli chcą państwo aby to trener rozdzielał dziecku pieniądze prosimy je rozmienić włożyć do koperty i napisać na niej ile dziennie mamy dziecku wydzielać.

-kąpiel-będziemy codziennie chodzić na basen lub nad jezioro jeśli dziecko boi się wody lub ma zakaz kąpieli prośmy taką informację przekazać do trenera.

-dodatkowe informacje;

prosimy o podpisanie ubrań na metkach . Telefony komórkowe oraz gry elektroniczne zawodnicy oddają po przyjeździe do hotelu do trenera prowadzącego. Codziennie rano po treningu około godziny 10;30 do 11;30  telefony zostaną rozdane zawodnikom w celu kontaktu z rodzicami. Po tym czasie dzieci oddają telefony z powrotem do trenera.Jeśli ktoś przywozi dziecko lub odbiera z obozu prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i czekanie przed hotelem na przyjście kierownika lub trenera.Prosimy nie wchodzić do budynku.


Komentarze

Komentarze