Awans do II rundy okręgowego PUCHARU POLSKI

We wtorek 11.08.2020 nasi najstarsi zawodnicy z rocznika 2004/05 zadebiutowali w II rundzie okręgowego Pucharu Polski .O godzinie 19.00 rozległ się pierwszy ,historyczny gwizdek sędziego ,ponieważ oficjalnie był to nasz debiut w seniorskiej piłce ,a naszym rywalem była drużyna PKO Sport . O przeciwniku wiedzieliśmy tyle ,że łatwo awansowali do drugiej rundy odprawiając z kwitkiem swoich pierwszych rywali oraz ,że w swoich szeregach mieli piłkarzy ,którzy kiedyś próbowali sił w zawodowej piłce .
Początek spotkania wskazywał ,że nie będzie to łatwy mecz ,długo nie potrafiliśmy zagrozić drużynie przeciwnej ,która mądrze przesuwała się w swoich sektorach nie zostawiając nam dużo miejsca do rozgrywania piłki .Do tego przeciwnik kilka razy pokazał nam na czym polega seniorska piłka i zaangażowanie w walce boiskowej .Dopiero pierwszy gol autorstwa Marcela Bykowskiego w 28 minucie dał nam więcej swobody i luzu ,w konsekwencji czego do przerwy strzelamy jeszcze 3 gole ( Bojańczyk asysta Kusyk ,Bykowski asysta Kossak i gol samobójczy )
Po przerwie był to zupełnie inny mecz ,całkowicie kontrolowaliśmy wydarzenia boiskowe a rywal z minuty na minutę opadał z sił .Dobre operowanie piłką przez młodych Championów spowodowało ,że stwarzaliśmy sobie multum sytuacji ,a potrafiliśmy wykorzystać tylko pięć i ostatecznie wygrywamy spotkanie 9:0 . Cieszy zwycięstwo i czekamy na kolejnego rywala ,którym  w środę o godzinie 19.00 w Głoskowie będzie Dąb Wieliszew ( Liga okręgowa) na ten moment w lidze 3 mecze i 3 zwycięstwa).
Skład meczowy :
Wiśniewski ( 46 Sawicki ) ,Kossak ,Pawlak ,Kusyk ,Kmiecik ,Wieczorek ,Haber (46 Dudek ) ,Bojańczyk ,Lee( 46 Kalbarczyk ) ,Składowski ,Bykowski
Bramki: 3x Bykowski asysta Kossak , 3x Bojańczyk asysta Kusyk , 2x Składowski asysta Kusyk ,gol samobójczy

 


Komentarze

Komentarze