X Edycja FootballPro Cup Masters z udziałem Championa rocznika 2010

Nasi podopieczni z rocznika 2010 w sobotę udadzą się do Baranowa  koło Poznania ,żeby rywalizować w najbardziej prestiżowym turnieju piłkarski tego lata w kategorii U-8 .

Trzymamy kciuki i życzymy udanej zabawy !!!!!

Piękno futbolu w najlepszym wydaniu, 24 drużyny z całej Polski, ponad 200 zawodników, blisko 40 trenerów i po raz pierwszy w historii występ Reprezentacji Polski Akademii Piłkarskiej Reissa. Mowa o X jubileuszowej edycji ogólnopolskiego turnieju FootballPro Cup Masters. Jeden z najbardziej prestiżowych turniejów dla zawodników w kategorii U-8 i U-9 odbędzie się już 9 czerwca w nowoczesnym Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Wypoczynkowej 93A w Baranowie.

Turniej piłkarski dla chłopców z rocznika 2009 i 2010 po raz 10 zagości w kalendarzu wydarzeń organizowanych z ramienia Akademii Piłkarskiej Reissa. O godzinie 10:00, 9 czerwca przy ul. Wypoczynkowej 93A w Baranowie, zmierzą się ze sobą najlepsze zespoły z całej Polski. Nie zabraknie m.in. takich drużyn jak:

-S.T.F. Champion

– Pogoń Szczecin,

– Śląsk Wrocław,

– Varsovia Warszawa,

– Zagłębie Lubin,

– Olympic Wrocław,

– Arkonia Szczecin,

– Wisła Płock

– Akademia Piłkarska Reissa

– Akademia Piłkarska Falubaz

 

 


Komentarze

Komentarze