Zakopane dzień 1 i 2

W piątek po długiej podróży dotarliśmy w końcu do Zakopanego na letni obóz , na którym będziemy szlifowali formę piłkarską. Po obiedzie udaliśmy się na trening ,a później kolacja i zabawy z paniami animatorkami .Wybiła godzina 22.00 i wszyscy udaliśmy się do pokoi na zasłużony odpoczynek.

Sobota

Drugi dzień rozpoczęliśmy porannymi treningami ,a część drużyn zagrała pierwsze sparingi. Mimo ,że wyniki były na korzyść naszych ekip ,można było zauważyć ,że czeka nas dużo pracy .Między treningami młodszymi zawodnikami zajęły się Panie animatorki ,które umilały czas naszym podopiecznym . Po południu znowu odbyliśmy sesje treningową na której dużo czasu poświęciliśmy technice użytkowej. Wieczorem standardowo zjedliśmy kolację ,a później wszyscy bawili się na świetlicy ,boisku ,gdzie oprócz gry w piłkę ,można było postrzelać z łuku , rywalizować w cymbergaja ,lub zmierzyć się w grach strategicznych . Wybiła godzina ,,ciszy nocnej ” i rzeczywiście można było zauważyć ,że większość dzieci była zmęczona ,bo zapadła błoga cisza:-)


Komentarze

Komentarze