Obóz dochodzeniowy Lato 2018

W dniach od 09 .07 do 13.07.2018 na obiektach przy ulicy Baletowej część naszych młodych adeptów wzięła udział w obozie dochodzeniowym organizowanym przez S.T.F. Champion . Od poniedziałku do piątku trenowaliśmy dwa razy dziennie (rano i po południu )a w miedzy czasie ,po obiedzie mieliśmy trochę czasu wolnego i w każdy dzień próbowaliśmy wykorzystać go w inny ,aktywny (czasami mniej) sposób. W poniedziałek i w środę udaliśmy się na baseny SGGW ,gdzie chłopcy oprócz zabaw na zjeżdżalniach wodnych i basenach  ,mogli chwilę odpocząć w jacuzzi .We wtorek był czas na kino i widać było ,że seans filmowy zawodnikom przypadł do gustu . W czwartek po pierwszym treningu udaliśmy się do Hangaru 646 i po spoconych ,uśmiechniętych twarzach  ,widać było ile przyniosło to radości podopiecznym Championa .Po zabawie na trampolinach przyszedł czas na wyłonienie króla strzelców w rzutach karnych . W  starszej kategorii  wygrał Igor Żukowski ,a w młodszej Kuba Wilcock .Chłopcy dostali upominki ,ale wszystkim należą się duże brawa ,bo  dzielnie walczyli  do końca ,jak przystało na sportowców.  W ostatni piątkowy dzień udaliśmy się do Escape Room i tam trzeba było wykazać się nie lada umiejętnościami logicznego myślenia i przyznać trzeba ,że daliśmy w 100% radę .Sportowo wykonaliśmy fajną pracę ,a przy tym dobrze bawiliśmy się przez cały tydzień na zorganizowanych atrakcjach. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za profesjonalne podejście do treningów i godne reprezentowanie Championa po za boiskiem ( zachowanie wzorowe) Widzimy się już na następnym  obozie dochodzeniowym zimą !!!!!!

A teraz czas na obóz w Zakopanem  !!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Komentarze

Komentarze