I miejsce rocznika 2013 na turnieju w Markach

W niedzielę 29 września wraz z rocznikiem 2013 wybraliśmy się do Marek, aby wziąć udział w turnieju o Puchar Prezesa AS Marki. Pogoda tego dnia sprzyjała grze w piłkę nożną, na początku świeciło słońce, natomiast pod koniec rozgrywek zaczęło lekko padać. Mecze odbywały się jednocześnie na dwóch boiskach o naturalnej powierzchni. W zawodach wzięło udział 9 drużyn, graliśmy systemem każdy z każdym po 13 minut. Na początku turnieju dało się zauważyć u chłopców stres wynikający z faktu, że był to pierwszy turniej w ich życiu. To nas jednak nie zatrzymało i tego dnia nasza gra wyglądała bardzo dobrze. Championi z meczu na mecz robili coraz większe postępy w zakresie ustawienia, a także podstawowych elementów technicznych. Żadnej drużynie nie udało się nas pokonać i wygraliśmy cały turniej z bilansem 6 zwycięstw i 2 remisów. We wszystkich meczach straciliśmy jedynie 3 bramki, co niewątpliwie jest dużą zasługą Anisa Talhamiego, którego świetna gra w obronie, a także w ataku dała mu tytuł najlepszego zawodnika turnieju. Na pochwałę zasługuje jednak cała drużyna, gdyż każdy z naszych zawodników zdobył gola i przyczynił się do końcowego rezultatu. Zagraliśmy w składzie: Karol Sarnowski, Adam Pasenik, Mateusz Kacprzak, Anis Talhami, Kacper Dołęga, Antek Boguta, Borys Lewandowski Komplet wyników: STF Champion – Turbo FA 1:1 (bramka Pasenik) STF Champion – Mazur Radzymin 2:1 (bramki Dołęga, Talhami) Unia Warszawa – STF Champion 1:3 (bramki Sarnowski, 2xTalhami) KS LAS – STF Champion 0:6 (bramki 3xTalhami, Lewandowski, Pasenik, Dołęga) Marcovia Marki – STF Champion 0:1 (bramka Kacprzak) AS Marki – STF Champion 0:5 (bramki 2x Talhami, 2x Dołęga, Pasenik) STF Champion – PSF 0:0 STF Champion – Bóbr Tłuszcz 5:0 (bramki 3x Kacprzak, Boguta, Lewandowski)

Komentarze

Komentarze