Obóz letni Mrągowo 2020 r.

OFERTA OBOZU PIŁKARSKIEGO LATO 2020 r.

Szkoła Techniki Futbolu „Champion” serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w letnim obozie piłkarskim, który odbędzie  się w Mrągowie

Mrągowo

1 turnus – 01 do 08 sierpnia 2020r.

Roczniki
od 2004 r. do 2012 r.

Przejazd
Autobus

Zakwaterowanie
Nowy budynek przy Hotelu resort and spa pokoje 4 osobowe z łazienkami ,klimatyzacja .

Wyżywienie
pełne

Miejsca
około 140 zawodników

1700 zł. (przejazd Autobusem , obóz, wyżywienie, ubezpieczenie NNW, atrakcje)

Zakwaterowanie
Czterogwiazdkowy Hotel Mrągowo Resort & Spa na Mazurach położonym jest nad jeziorem Czos i w okolicy dziewiczej przyrody w Mrągowie. Zaraz przy hotelu jest kąpielisko z ratownikiem. Do dyspozycji mamy: Cztery boiska piekarskie, baseny z masażami wodnymi, 40 metrową zjeżdżalnię, duży basen pływacki, jacuzzi zewnętrzne, siłownię, mini golf, wypożyczalnia sprzętu pływackiego.

Dla mniejszych dzieci; Małpi Gaj, Dmuchany Statek Piracki, sala zabaw z kącikiem zabaw (gry planszowe, zabawki, klocki i wiele innych), basen z piłeczkami, mega klockami, piłkarzyki, Magiczny Dywan, stół do tenisa, kręgielnia, rzutki, bilard.

2 do 3  razy dziennie 1,5h.

Wyżywienie
Śniadanie ,obiad ,podwieczorek ,kolacja

Opieka
8 trenerów, kierownik z uprawnieniami WOPR, 3 opiekunki (animatorki, w najmłodszych rocznikach), opieka medyczna na miejscu

Miejsca i rezerwacja

• Ilość miejsc ograniczona- około 140 miejsc
  • Rezerwacja  wstępna mailowa
  • Rezerwacja właściwa po wpłacie 300 zł zaliczki na poczet obozu
  • Druga rata 600 zł.  do 1  kwietnia 2020 r.
  • Trzecia rata  800 zł. do 20 czerwca 2020 r.
  • Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o pierwszeństwie udziału w obozie decyduje kolejność zgłoszeń –dokonanie wpłaty  (zaliczka)

Wpłaty do trenera na treningu lub na konto stowarzyszenia
(z dopiskiem imię nazwisko syna – OBÓZ LETNI )

nr konta – 70 1140 2004 0000 3702 7584 4838

Rezygnacja z obozu
STF „Champion”  w razie rezygnacji z obozu przez uczestnika do dnia 1 kwietnia 2020 r. gwarantuje zwrot całości zaliczki. Po tym terminie zaliczka nie zostanie zwrócona (koszty manipulacyjne ). Brak pełnej kwoty do dnia 1 lipca 2020 r. spowoduje wyłączenie uczestnika z obozu, bez zwrotu dokonanych wpłat.